Renaissance Warsaw Airport Hotel

10% rabatu na rezerwację

NOWOŚĆ

Skorzystaj z rabatu przygotowanego dla naszych Klubowiczów.

Pierwszy w Polsce pięciogwiazdkowy - lifestyle'owy hotel, zlokalizowany naprzeciwko Terminalu odlotów na Lotnisku Chopina w warszawie. Obiekt z 225 pokojami i 8 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 844 m2. Design hotelu nawiązuje do polskiej szkoły filmowej, polskiego nowoczesnego wzornictwa, smaków Polski oraz Warszawy. W bardzo lokalny, autentyczny i autorski sposób hotel reprezentuje pojęcie standardu pięciu gwiazdek w połączeniu z marką lifestyle'ową globalnej sieci hotelowej Marriott.

 

Informacje o obiekcie Renaissance Warsaw Airport Hotel:

LOKALIZACJA - naprzeciwko Terminalu odlotów Lotniska Chopina, 8 km od centrum miasta, znakomicie skomunikowany z centrum miasta: bezpośredni autobus miejski i szybka kolejka, w pobliżu węzła komunikacyjnego.

 

UDOGODNIENIA - 24h  room service, restauracja, bar, obiekt w pełni klimatyzowany, taras, gabinety kosmetyczne, strefa spa: basen, łaźnia parowa i sauna, 24/h fitness center, VIP Lounge, bezpłatne WIFI w całym hotelu, monitory w lobby informujące o aktualnych lotach (połączeniach lotniczych) samolotów na lotnisku Chopina, pokoje wyposażone w mini bary, dostępne usługi pralnicze.

 

RESTAURACJA/BAR - restauracja hotelowa z live cooking, budująca smaki na lokalnych sezonowych produktach w nowych zaskakujących odsłonach, bar - główny akcent wejścia do hotelu, serwujący trunki ze wszystkich zakątków świata, ze szczególnym uwzględnieniem doświadczeń smakowych z różnych regionów Polski.

Oferta ważna do 31.12.2023 r.

Jak skorzystać z rabatu

  1. Wypełnij formularz
    na dole strony i pobierz kod rabatowy
  2. Skontaktuj się
    z działem rezerwacji w hotelu
  3. Podaj kod rabatowy
    i dokonaj rezerwacji
Zamknij