Legimi

50% na voucher miesięczny

NOWOŚĆ

Zamów nielimitowany dostęp do ponad 180 000 ebooków, audiobooków
i synchrobooków®. Przez 1 miesiąc wrzucaj na półkę, pobieraj, czytaj i słuchaj cokolwiek chcesz. Jak często chcesz. Do Twojej dyspozycji oddajemy największe bestsellery i gorące nowości. Sięgaj po książki na czytniku, tablecie, smartfonie i komputerze.


Teraz, zamawiając e-voucher Legimi, zyskasz pakiet wyjątkowych korzyści:

 • Darmowy, miesięczny dostęp do TRIBI - nowej platformy subskrypcyjnej, pomagającej nabywać i rozwijać kompetencje w trzech wiodących obszarach: zawodowym, biznesowym i osobistym. Zyskaj dostęp do wyselekcjonowanych treści stworzonych przez edukatorki i edukatorów, którzy mają nie tylko ogromną wiedzę, ale i wieloletnie doświadczenie. Wartość dostępu to 76 zł.
 • Darmowy, kwartalny dostęp do newonce.club - subskrypcji, dającej nieograniczony dostęp do wszystkich niuansowych treści: bazy ponad 4000 podcastów, tysięcy artykułów premium i materiałów wideo (nie tylko dla gen z i millenialsów). Wartość dostępu to 42 zł.
 • Darmowy, kwartalny dostęp do cyfrowej prenumeraty tygodnia „Polityka” (pakiet Standard) o wartości 79 zł. Kod aktywacyjny wyślemy Ci w następnym dniu roboczym po zaksięgowaniu płatności za e-voucher Legimi.

Oferta ważna do 31.07.2023 r. 

Jak skorzystać z rabatu

 1. Wypełnij formularz
  na dole strony i pobierz kod rabatowy
 2. Wejdź na 
  ebooki i audiobooki bez limitu na 1 mies. + bonusy – ebooki na prezent i wybierz produkt
 3. Kod rabatowy
  podaj w sekcji płatności, rabat się naliczy
 4. Złóż zamówienie
Zamknij