VPLUS Habitat

30% rabatu na pokojowe lub samochodowe oczyszczacze powietrza

Zadbaj o powietrze w swoim otoczeniu i oddychaj pełną piersią.
Vplus Habitat przygotował rabat na poniższe produkty:

SAMOCHODOWY OCZYSZCZACZ POWIETRZA

 • Kompaktowy oczyszczacz to świetna odpowiedź na  zwiększające się zanieczyszczenie powietrza. Aktywne ogniwo utleniające ze swoimi zdolnościami samooczyszczania utrzymuje proces oczyszczania, podczas gdy   potężny 360-stopniowy układ wlotowy maksymalizuje wydajność i zapewnia szybsze dostarczanie czystego powietrza. Mocna lampa UV eliminuje mikroorganizmy, grzyby i szkodliwe VOC

• Opatentowana technologia Active Shield, która eliminuje infekcje przenoszące drobnoustroje

• Aktywny filtr węglowy o doskonałych właściwościach chłonnych, łagodzący dolegliwości układu oddechowego

• Filtr typu HEPA do usuwania unoszących się w powietrzu cząsteczek o wielkości 0,3 mikrona przy współczynniku wydajności 99,9%

• Generator anionów, który wytwarza jony ujemne, aby powietrze było świeże i czyste

 

OCZYSZCZACZ POWIETRZA I JONIZATOR APV01

AP01V jest wyposażony w 6 stopni filtracji:.

• Komórkowy filtr z aktywnego węgla

Aktywny węgiel idealnie oczyszcza powietrze. Ma dobre właściwości pochłaniania i zbierania pyłu.

• Filtr przeciwdrobnoustrojowy

Wykonany w technologii 5mikronów wraz ze środkami przeciw drobnoustrojowymi skutecznie zabija bakterie gromadzące się w powietrzu.

• Bardzo wydajny filtr HEPA

Precyzja filtra HEPA eliminuje cząstki większe od 0,01 mikrona przy współczynniku filtracji na poziomie 99%. Oczyszcza powietrze z pyłów, bakterii, grzybów, wirusów czy alergenów.

• Jonizator

Jonizator uwalnia b. dużą ilość anionów i sprawia, że tlen jest naładowany ujemnie, gromadząc w ten sposób cząsteczki naładowana dodatnio takie jak unoszący się w powietrzu kurz, bakterie, wirusy czy dym.

• Sterylizujący filtr ultrafioletowy

 Większa część bakterii zostaje zabita przez 365nm światło ultrafioletowe. Bakteriobójcza lampa UV służy do czyszczenia powietrza i jest w stanie wyeliminować nieprzyjemny zapach spowodowany przez dym czy pleśń.

OCZYSZCZACZ POWIETRZA I JONIZATOR APV07

AP01V jest wyposażony w 7 stopniową filtrację:

• Wstępna filtracja

Pierwsza filtracja wykorzystuje filtr ze stopu aluminium wykorzystany we wstępnym filtrze. Stosowany jest głównie do filtrowania kurzu i większych cząstek, takich jak kurz, łupież, pyłki oraz unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia.

• Filtr zimnej katalizy

Usuwa formaldehydy, benzeny, ksyleny, TVOC i inne szkodliwe gazy. Podczas reakcji wytwarzana jest woda. Nie wytwarza żadnych wtórnych zanieczyszczeń, i jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska oraz twojego otoczenia.

• Efektywny filtr formaldehydów

Filtr materiałowy, pokryty przepuszczająca powietrze siatką. Wykonany w technologii plastra miodu w celu jak najlepszej eliminacji formaldehydów przy bardzo niskim współczynniku oporu większą powierzchnię filtracji oraz oczyszczania.

• Przeciwbakteryjny filtr bawełniany

Precyzyjny filtr wyłapujący cząsteczki powyżej 5 mikrona. Środek przeciwbakteryjny skutecznie zabije 99% bakterii oraz drobnoustrojów przenoszonych drogą powietrzna..

• Wysoko wydajny filtr HEPA

Filtruje 99% cząsteczek przenoszonych drogą powietrzną, dym oraz pył większy niż 0,3 mikrona. W połączeniu z wielofunkcyjnym filtrem, filtr HEPA może odfiltrować mikroskopijne cząsteczki większe niż 20 nanometrów, takie jak pleśń bakteryjna, kurz, alergeny, wirusy (takich jak ptasia grypa, grypa, lagionella).

•Sterylizujące światło Ultrafioletowe

Ultrafioletowe światło 365 nm, zabija większość bakterii oraz jest wykorzystywane do sterylizacji/dezynfekcji powietrza, wody oraz powierzchni użytkowych. Usuwa stęchle zapachy oraz wytwarza aniony. Dzięki czemu powietrze jest nie tylko świeższe ale także wolne od rozprzestrzeniających się wirusów .

• Jonizator

Jonizator uwalnia b. dużą ilość anionów i sprawia, że tlen jest naładowany ujemnie, gromadząc w ten sposób cząsteczki naładowana dodatnio takie jak unoszący się w powietrzu kurz, bakterie, wirusy czy dym.

Jak skorzystać z rabatu

  1. Wypełnij formularz
    na dole strony i pobierz kod rabatowy
  2. Wejdź na
    VPlus Habitat i wybierz produkt
  3. Kod rabatowy
    wprowadź w koszyku
  4. Złóż zamówienie
Zamknij