List do Świętego Mikołaja

Zapraszamy do udziału w konkursie 

Napisz list do Świętego Mikołaja i wygraj nagrody. Najbardziej kreatywne prace zostaną nagrodzone.

Wystarczy, że wypełnisz formularz.

 

Do wygrania karta podarunkowa do sieci sklepów Decathlon, voucher do sieci sklepów Biedronka oraz karta podarunkowa do sieci stacji benzynowych Lotos. 
Nagrodzimy 70 osób. Nie czekaj. Konkurs trwa do 28.11.2019 r.

Wyniki konkursu opublikujemy do 03.12.2019 r.

 

Nagrody

 

1 miejsce: karta podarunkowa do wykorzystania w sieci sklepów Decathlon o wartości 1000 zł, 2 vouchery do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka (każdy o wartości 100 zł) oraz 2 karty podarunkowe do wykorzystania w sieci stacji benzynowych Lotos (każda o wartości 100 zł)

2 miejsce: karta podarunkowa do wykorzystania w sieci sklepów Decathlon o wartości 1000 zł oraz 2 vouchery do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka (każdy o wartości 100 zł)

3 - 10 miejsce: 2 vouchery do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka (każdy o wartości 100zł) oraz 2 karty podarunkowe do wykorzystania w sieci stacji benzynowych Lotos (każda o wartości 100zł)

11 - 20 miejsce: 3 vouchery do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka (dwa o wartości 100zł każdy i jeden o wartości 50zł) oraz kartę podarunkową do wykorzystania w sieci stacji benzynowych Lotos o wartości 100zł

21 - 50 miejsce: voucher do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka o wartości 100zł

51 - 70 miejsce: voucher do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka o wartości 50zł

 

Zwycięzcy

Miejsca od 1 do 10

1 miejsce:
Ewa Pawlewicz Warszawa

2 miejsce: 
Izabela Surowiecka-Banach Warszawa

Miejsca od 3 do 10: 
Łukasz Nowak Warszawa
Maciej Godlewski Warszawa
Robert Myszkiewicz Dąbrowa- Górnicza
Joanna Banek-Bukała Strzyżów
Adam Lisiecki Kotlin
Robert Lis Warszawa
Tomasz Maciejczak Stary Kisielin
Justyna Zwierzchowska-Kopacz Trzebnica

Miejsca od 11 do 70

Miejsca od 11 do 20: 
Aneta Kordoń Krasne
Klaudia Wicher Mysłowice
Michał Ługowski Łódź
Dorota Styczek Warszawa
Aneta Plaszewska Olsztyn
Agnieszka Wasiłowska Warszawa
Emilia Sadowska Olsztyn
Małgorzata Kochan Lublin
Dorota Chojecka Czerniewice
Joanna Głownia Płaza

Miejsca od 21 do 50: 
Agnieszka Bryk Opole
Katarzyna Modrzejewska Jedwabno
Kamila Płonska Białystok
Dorota Wojewodzic Kęty
Dorota Góral Pabianice
Kamila Sulikowska Koszalin
Agnieszka Tomalka Łódź
Sylwester Wilk Jasło
Marcin Tosiek Lublin
Marta Grzywna-Nowak Piła
Grzegorz Masłowski Świeszyno
Justyna Noworolska Popielów
Aleksandra Kelsz Poznań
Ewa Walczak Łódź
Beata Kurcaba Zduńska Wola
Anna Błaszczyk Strzebiń
Anna Krażewska Lipno
Wioleta Nawrot Mirków
Kinga Grycz Dopiewo
Ireneusz Szczebiwilk Mielec
Paweł Kłosok Wodzisław Śląski
Justyna Gajewska- Wiśniewska Sierpc
Sławomir Suski Lublin
Mateusz Adamuszewski Piła
Anna Sępińska Barlinek
Kamila Porwoł Rydułtowy
Violetta Zwolińska Rudy
Katarzyna Błach Ozimek
Karina Zychma Gorzyce
Rafał Kosiński Warszawa

Miejsca od 51 do 70:
Łukasz Dybcio Warszawa
Danuta Ryguła Żory
Katarzyna Chowaniec-Bakalarska Oświęcim
Anna Zając Szczecin
Karolina Bąk Radzionków
Piotr Tabiś Opole
Anna Politewicz Mierzyn
Monika Miładowska Warszawa
Agnieszka Cholewiak-Góralczyk Marki
Anna Honorowicz Ruda Śląska
Marta Korczak Warszawa
Piotr Frankiewicz Grodzisk Mazowiecki
Paulina Paczyńska Poznań
Justyna Nowak Łódź
Igor Belczewski Warszawa
Hanna Bałdyga Wrocław
Jolanta Granoszewska Jedwabno
Agata Pytlas Opole
Agnieszka Brudło Rydzyna
Przemysław Kryszak Żelazków

Pokaż więcej

Najciekawsze prace

Zwiń

"Drogi Święty Mikołaju,  Pod koniec tego roku Chciałbym Cię prosić  O worek pełen uczucia szczerego I naprawienie serca mojego Bym miał więcej pewności siebie I dostrzegał gwiazdy na niebie Bym miał odwagę walczyć o marzenia I nie obawiał się ich spełnienia Proszę Cię również o szczyptę radości  By na mej twarzy częściej uśmiech gościł Proszę Cię tylko o rzeczy niematerialne Choć może to się wydać nienormalne Chcę tylko pozbyć się smutku i złości Pragnę tylko zrozumienia i miłości."

 

"Mikołaju Święty! W tym roku zasłużyłem na prezenty. O porządek w domu dbałem, śmieci regularnie wyrzucałem. Dla dziewczyny byłem kochany, przestała dzwonić ze skargami do mamy. Przykładałem się do pracy, od szefa dostałem pochwał wiele,  wykupiłem nawet w PZU ubezpieczenie. Na tę gwiazdkę chciałbym dostać narty, nie proszę już o inne fanty.  Wystarczy magiczna, rodzinna atmosfera przy stole wigilijnym, niech ten czas będzie utopijnym."

Więcej

"Taki duży, taki mały może świętym być, taki gruby taki chudy może świętym być. Nie ważne jak wyglądasz Święty Mikołaju i tak jesteś jeden na milion. Wiem, że niewiele mi możesz dać bo sam niewiele masz a ja jako Ewka nie będę płakać bo miejsca brak na me babskie łzy. Jedno mam dziś życzenie i zdrowia i szczęścia dla całego społeczeństwa :)"

 

"Drogi Mikołaju, Jestem dorosła i wiara w latające renifery ciągnące sanie wypełnione prezentami, którymi powozi starszy Pan przywdziany w czerwony welur, nieco mi nie przystoi. Za to wiara w dobrych ludzi, którzy robią dobre uczynki jest u mnie na pierwszym miejscu. Dobre uczynki czynią magię. Magię, która małej dziewczynce ogrzewa stopy, chłopcu uszy, rodzicom odejmuje trosk. A czasami darują komuś dłuższe życie - największy możliwy dar. Mikołaju, życzę Ci wielu pomocników w czynieniu dobra."

 

"Żona jęczy o remoncie, dzieci ciągle stoją w kącie. Ale co to , co to , co to chyba będzie wielki kłopot. Bo na koncie same zera , zaraz weźmie mnie ... I sponiewiera. Rodzina na święta się zapowiada a tu będzie wielka draka. Wierzę w Ciebie Mikołaju Święty i po cichu liczę na małe prezenty."

 

"Kochany Mikołaju w PZU pracujący przed Tobą okres gorący. Jak co roku jesteś bardzo zajęty, ale kto da sobie radę jak nie Ty - Święty! Mikołaju, nie poganiaj w trasie swego renifera, bo gdy zwichnie nogę będzie afera. W PZU jesteś ubezpieczony, jednak nie pędź proszę, jak szalony. Miałbyś holowanie i renifera zastępczego ale jednak szkoda tego starego. Oszczędzaj siły, w swoim tempie pracuj i przekraczając prędkość nie pajacuj. Wierzę, że wszystkich nas uszczęśliwisz, jakością usług  zadziwisz."

 

"Drogi Święty Mikołaju,  Gwiazdka tuż tuż więc o prezentach myślę już.  Co mnie tak ucieszy z rana, jak w konkursie tym wygrana?  Gdybyś pomógł mi w wydatkach czy to w sklepie czy na stacji - mógłbym lepsze dać podarki na wigilijnej kolacji. Szczęście nadaje mi sens życiu, to magia w mym sercu zaklęta.  Nie pozwól więc zostać w ukryciu, podaruj coś nam na Święta! Obiecuję, że w tym roku już będę grzeczny - a dzięki PZU jak zawsze - bezpieczny!  Wesołych Świąt"

 

"Święty Mikołaju. Proszę o najłagodniejsze życiowe progi i schody."

 

"Święty Mikołaju. Wybierz spośród przedszkolaków chłopca w starych butach po starszym bracie. Przynieś mu nowe kolorowe buty. Nastolatce wpatrzonej w ekran smartfona przynieś książkę która z internetu przeniesie ją w świat wyobraźni. Kobiecie dźwigającej ciężkie torby z zakupami przynieś laptop by zakupy zamawiała z dostawą do domu. Staruszkowi samotnie przesiadującemu na ławce przynieś psa by nie był sam. A mi przynieś lusterko bym mogła zobaczyć swój uśmiech gdy spełnisz moje życzenia."

 

"Drogi Św Mikołaju! Piszę list do Ciebie, żebyś przyniósł mi prezent. Zresztą nie pisałbym gdybyś prezentów nie przynosił. Jako że masz ograniczone fundusze, nie będę prosić o nowy TV ani o nowy dom, chociaż nie ukrywam że by się przydał. Jednak nie zajmujesz się chyba działką budowlaną więc powinienem skreślić tamto zdanie, ale wtedy list by źle wyglądał. Udajmy że tamtego zdania nie ma. Przynieś mi proszę któryś z prezentów które możesz rozdać. Z poważaniem i nadzieją na udane zakupy."

 

Pokaż więcej
Zamknij